Чи потрібна муфточка для костюму Снігуроньки?

Чи потрібна муфточка для костюму Снігуроньки?

Планувати новорічні свята та обирати вбрання для втілення того чи іншого образу ніколи не буває занадто рано. Якщо ви збираєтеся відвідати цього року костюмовану вечірку або вам потрібне вбрання Снігуроньки, щоб здивувати дитину і створити для неї справжню казку, то вас неодмінно чекає успіх, адже такий одяг представлений у магазинах у величезному асортименті. В цьому можна переконатися, зазирнувши сюди https://billibons.com.ua/ua. При виборі костюма варто врахувати деякі аспекти, і саме на цьому ми зупинимося.

З чого складається костюм Снігуроньки?

Снігуроньки носять шубки, виконані в синьо-білій або червоно-білій кольоровій гамі. Залежно від стилю, одяг може бути різної довжини. Класична шубка буде доходити до середини коліна чи статі. Більш відверті молодіжні вбрання випускаються до середини стегна. На горловині, манжетах, по периметру має бути обробка хутром (частіше штучним).

З аксесуарів у костюм Снігуроньки входить шапочка або обруч в новорічному стилі, пухнасті рукавички та взуття. Оптимальне взуття – чобітки-«панчохи» з невеликим каблучком.

З яких саме деталей та аксесуарів складвється костюм Снігурки

Рукавички чи муфточка?

Щоб зігріти руки, Снігуронька може скористатися альтернативним варіантом – муфточкою. Найчастіше цей аксесуар шиють зі штучного хутра в кольорі, який збігається із загальним кольором вбрання або оздоблення. Порівняно з рукавичками муфточка має ряд переваг, а саме:

  1. Завдяки їй можна швидко звільнити руки, якщо в цьому є потреба.
  2. Муфточка добре зберігає тепло, що дуже важливо, якщо снігуроньці доведеться працювати на вулиці.
  3. На дитячих святах муфточка забезпечує тактильний контакт з ручками дітлахів, адже малюкам приємніше у хороводі триматися за теплу руку Снігуроньки, ніж торкатися рукавичок.
  4. З муфточкою образ має більш святковий та оригінальний вигляд.

Проте це не означає, що рукавички у костюмі Снігуроньки виглядатимуть недоречними. Вибір залежить від ваших власних уподобань.

Чи потрібна муфточка для костюму Снігуроньки?

Що треба врахувати, обираючи костюм Снігуроньки?

Одним з найважливіших факторів, які необхідно врахувати, обираючи вбрання, є характер заходу, у якому Снігуронька братиме участь. Тут можливі наступні варіанти:

  1. Домашнє свято. Бажаєте подарувати подарунок дитині у вигляді казкового персонажа? У такому разі вам потрібний класичний костюм. Дороге вбрання купувати необов’язково. Не забудьте про перуку та шапочку. Враховуйте уявлення дитини про Снігуроньку. Вони залежать від мультфільмів, які дивиться малюк, та ілюстрацій у книгах.
  2. Корпоративна вечірка. Для свята у колі колег необов’язково купувати костюм повної комплектації. Достатньо накинути на плечі характерну шубку. Можна надіти гарне плаття і доповнити його аксесуарами Снігуроньки.
  3. Молодіжна вечірка. Вирушаючи до клубу чи іншого подібного закладу, точно не варто одягати класичний костюм. Можна дозволити собі яскравіше вбрання. Допускаються укорочені сукні, декольте, вирізи. Комбінуйте елементи костюма зі звичайним одягом.
  4. Робота. Костюм потрібний для відвідування дитячих ранків? Чи приймаєте замовлення від батьків? У такому разі костюм потрібно вибирати класичний та повної комплектації. Важливо, щоб він добре сидів на вас. Працювати в ньому доведеться довго, тому костюм має бути зручним. Найчастіше артисти пересуваються в цьому одязі просто містом, щоб не переодягатися кілька разів. Тому переконайтеся, що костюм теплий. Чудово, якщо під нього можна буде надіти термобілизну, а в чоботи помістяться ноги в теплих шкарпетках.

Ці прості поради допоможуть вам придбати костюм Снігуроньки, який буде доречним, гарним і зручним.

Автор Людмила Могилко

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш адрес email не будет опубликован.

captcha

Please enter the CAPTCHA text