Косметика Mediceuticals — американська трихологічна продукція

Асортимент інтернет-магазину Лазерхауз Косметикс доповнює всесвітньо відома американська компанія Mediceuticals, яка спеціалізується на вирішенні різноманітних трихологічних проблем. Бренд заснований у 1964 році для того, щоб займатися ефективними розробками та виробництвом дерматологічної продукції, що підтримує здоровий стан волосся та шкіри голови.

Косметика Mediceuticals — американська трихологічна продукція

Завдяки багаторічним фармацевтичним дослідженням компанії вдалося створити серії косметичних засобів із використанням органічних гіпоалергенних компонентів і сировини високої якості. За допомогою широкого асортименту продукції та великого досвіду у виробництві трихологічних препаратів, американська компанія Mediceuticals https://laserhousecosmetics.com.ua/ua/mediceuticals/ допомагає ефективно впоратися з будь-якими проблемами волосся та шкіри голови.

Препарати Mediceuticals усувають, а не маскують дерматологічні проблеми шкіри голови. Спеціально розроблені лікувальні засоби активізують ріст волосся, нейтралізують причини їхнього ослаблення та випадання як у чоловіків, так і в жінок.

Основні напрямки та продуктовий ряд Mediceuticals

Серед продукції компанії Mediceuticals є багато ефективних лікувальних препаратів. На сторінках магазину Лазерхауз Косметикс також представлена продукція для догляду за здоровим волоссям та шкірою голови, яку можна використовувати щодня.

Усі косметичні засоби сертифіковані. Вони виробляються з високоякісної сировини. Величезний успіх продукції Mediceuticals полягає у формулах, що не містять шкідливих олій та парафіну. В основі виробництва косметики використовується очищена вода.

Продуктовий ряд компанії Mediceuticals містить кілька напрямків:

  • серія проти випадіння волосся в чоловіків;
  • серія проти випадіння волосся в жінок;
  • серія для ослабленого та пошкодженого волосся;
  • серія для усунення проблем шкіри голови, таких як лупа та запалення;
  • серія для укладання волосся;
  • біологічні активні добавки для волосся, шкіри та нігтів;
  • серія продуктів для догляду за тілом.

Американська сучасна лабораторія Mediceuticals — це ліцензована компанія, яка потрібна клієнтам салонів краси, косметологічних і трихологічних клінік, а також домашнього користування. Ми пропонуємо необхідну професійну консультацію щодо будь-якого косметичного продукту, прийнятні ціни та зручні умови оплати.

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш адрес email не будет опубликован.

captcha

Please enter the CAPTCHA text