Деякі відрощують щетину тому, що це модно, інші заради експериментів. Але якщо «бородач» — це ваше самовідчуття по життю, то напевно з настанням першої відлиги ви замислилися, як доглядати бороду на весні та влітку.
Чому важливо звернути увагу на стан щетини? Взимку та ранньої весни організм отримує мало вітамінів, що негативно позначається на шкірі та волоссі. Крім того, в опалювальний сезон волоски швидше втрачають вологу, стають сухими та ламкими. А ще лікарі стверджують, що на весняне потепління припадає більшість випадків дерматитів і алопеції (випадання щетини).
Весняно-літній догляд за бородою та вусами
Запобігти легше, ніж вилікувати. Відштовхуватимемося від цього правила і займемося профілактикою.
Живлення.
У зимовий період ми менше їмо свіжих овочів та фруктів, більше жирної їжі та солодкого. Нерідко забуваємо про питний режим. У березні та квітні така незбалансована дієта та сезонний авітаміноз можуть серйозно позначитися на здоров’ї, аж до випадання волосся на бороді. Щоб не допускати таких сумних наслідків, зараз варто включати до свого раціону більше рослинної їжі: свіжу зелень, броколі, шпинат, горіхи. А також рибу та м’ясо.
Корисні звички.
Для багатьох осінньо-зимовий період пов’язаний із постійними стресами, великою кількістю роботи, недосипанням. Весна – час змін на краще! Повноцінний відпочинок і дотримання режиму дня – ось головні секрети догляду за бородою та вусами навесні, як би дивно це не звучало! Жодна зволожуюча маска не дасть такого тривалого ефекту, як здоровий спосіб життя.
Косметичні засоби.
До звичайного догляду за щетиною навесні можна додати зволожуючі засоби. Наприклад, спеціальні сироватки, олії, бальзами. Весняний догляд за шкірою обличчя, як і будь-який інший, краще проводити, радячись із фахівцем. Професійні барбери в барбершопі в Києві Brone, знаючи ваш тип шкіри та волосся, допоможуть підібрати найбільш підходящі засоби.
Весна/літо – настав час відрощувати щетину!
Якщо ж ви ще не приєдналися до ліги бородачей, відступ холодів – саме час для кардинальних змін у зовнішності. Вважається, що в цей час року кровообіг стає інтенсивнішим. Отже, процес росту щетини піде «семимильними кроками».
А якщо захочеться ще швидше, то допоможуть вітаміни для росту бороди. Це, в першу чергу, вітаміни групи B, що допомагають наситити волосся корисними речовинами, що покращують кровообіг, збільшують міцність та пружність волосків. За добрий стан шкіри та волосяних фолікулів відповідає вітамін E. Корисні для щетини також вітаміни А, С, D.
Отже, підсумуємо:
- Додаткові косметичні засоби при весняно-літньому догляді є важливими, але часом цього недостатньо.
- Необхідно наголошувати на правильному харчуванні та здоровому способі життя.
- Починати відрощувати бороду найкраще навесні.
- З усіх індивідуальних питань здоров’я волосся та щетини рекомендуємо радитись з особистим барбером. Професіонали барбершопу Brone в Києві завжди до ваших послуг!
Читайте еще...
MaJane
Latest posts by MaJane (see all)
- Как рассчитывается цена вывоза мусора? - 09.09.2024
- Оборудование для дезинфекции ножей - 09.09.2024
- Машина для мытья пола Bennett Smart s510b Basic: особенности модели - 09.09.2024