Захопливі польоти на літаку у Львові

Захопливі польоти на літаку у Львові

Польоти на літаку у Львові

Польоти цікавлять людину ще з дитинства. Хтось ними захоплюється, хтось неймовірно боїться, а хтось усе життя мріє піднятися у небо. Якщо в останній характеристиці ви впізнали себе, тоді час перевтілити мрії в реальність.

Як організувати політ?

Аеродром «Цунів», що знаходиться за 25 кілометрів від міста Львів, біля містечка Городок, пропонує незвичайну послугу — політ на літаку «Socata TB-20». Він вміщує до чотирьох людей без урахування пілота (проте спільна вага пасажирів не має перебільшувати допустимої норми). Тож, політ на літаку у Львові — чудовий вибір для спільної розваги, бо, придбавши сертифікат для себе чи у подарунок другу, ви забезпечите неймовірними враженнями та незабутнім часом цілу компанію людей!

Вам необхідно заздалегідь забронювати дату польоту та домовитися про час — конкретні рекомендації надаються при замовленні сертифіката, згідно з прогнозами сприятливої погоди. Після замовлення послуги залишається лише прибути на територію аеродрому в необхідний день та зазначений час.

Детальніше про літак Socata TB-20

Цей невеликий легкомоторний літак, який виготовлено у Франції, належить до типу багатоцільових та має безліч переваг, таких як:

  1. Швидкий;
  2. Здатний до маневрів;
  3. Легкий в управлінні та обслуговуванні;
  4. Великі вікна сприяють комфортному огляду пейзажів;
  5. Здатний набирати висоту від 800 до 2000 метрів.

Як проходить сам політ?

Пілот, який також є вашим інструктором, проводить інструктаж з техніки безпеки, знайомить вас з технічними характеристиками літака та з мапою польоту. Також у вас буде можливість сфотографуватися на згадку. Безпосередньо перед зльотом роздаються спеціальні навушники, що містять систему радіомовлення й використовуються для спілкування в кабіні (в кабіні дуже шумно, тому без них розчути будь-що буде неможливо).

Цікаво те, що одному з пасажирів випаде нагода відчути себе у ролі другого пілота, проте про це розповімо трохи пізніше.

Після необхідної підготовки пілот займає своє місце й запускає літак. Він, набравши швидкість, злітає у небо. На певній висоті буде можливість розглянути львівські околиці. Краєвид дійсно вражає. Тут у вас також буде можливість сфотографуватися на згадку чи для соціальних мереж. Згодом літак буде набирати висоту й вирушить за обраним маршрутом, що залежить від часу польоту (це може бути як 20 хвилин, так і година), після чого повернеться до аеродрому.

Бонус! Повернемося до пасажира, який матиме змогу зайняти місце другого пілота. Коли буде безпечна можливість, інструктор довірить йому штурвал. Мабуть, саме ці хвилини людині запам’ятовуються найбільше!

One thought on “Захопливі польоти на літаку у Львові

  1. КРУТО! я теж так хочу! Це дуже прикольно i страшно одночасно. А як подарунок для чоловiка буде проосто чудово!

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш адрес email не будет опубликован.

captcha

Please enter the CAPTCHA text