Властивості штукатурки під бетон від ТМ Solast: якісна продукція ARTCEM

Декоративна штукатурка під бетон – затребуваний оздоблювальний матеріал, який дозволяє створити реалістичну імітацію бетонної поверхні. Універсальність даного продукту від ТМ Solast обумовлена високою якістю та різноманітністю відтінків кольору. Тому такий матеріал користується особливою популярністю під час обробки, як зовнішніх, так і внутрішніх поверхонь.

Сьогодні в моді стримані та сучасні стилі інтер’єру, як хай-тек, модерн, лофт, мінімалізм, еко-стиль. Тому штукатурка під бетон ARTCEM є незамінним рішенням для поставленого завдання: створення лаконічного дизайну, де немає нічого зайвого та всі елементи інтер’єру знаходяться на своїх місцях.

Основний перелік властивостей

Можливості сучасної штукатурки під бетон практично безмежні. За допомогою ручного способу нанесення матеріалу та всіляких інструментів вдасться створювати індивідуальні декоративні ефекти, вибирати імітацію грубої поверхні бетону, поєднувати її з гладкими «водяними плямами».

Серед основного списку корисних властивостей такого продукту слід зазначити:

  • Створення якісного покриття, в якому успішно поєднуються всі необхідні характеристики – тонкість та міцність.
  • Стійкість до різких температурних перепадів та високого рівня вологості. Це відкриває абсолютно нові можливості щодо різних варіантів використання штукатурки.
  • Здатність справлятися з різними статичними навантаженнями. В результаті матеріал можна використовувати не тільки в різних приміщеннях, але й на різних поверхнях.
  • Створення суцільного покриття, без стиків та візуально помітних швів.

Унікальна текстура матеріалу дозволяє створювати якісний декоративний шар поверхні, який не боїться навіть динамічних навантажень.

Де можна та потрібно використовувати штукатурку під бетон?

Завдяки ідеальній консистенції штукатурки, продуманому набору компонентів у складі її називають універсальним «помічником» у процесі обробки різноманітних типів поверхонь. Такий матеріал можна наносити ручним способом на вертикальні, горизонтальні та навіть на криволінійні поверхні.

В результаті представлена штукатурка знайшла своє застосування під час проведення ремонтних робіт у:

  • Приватних будинках, квартирах та заміських котеджах.
  • Басейнах, душових та ванних кімнатах, а також в інших приміщеннях з нестабільною температурою та рівнем вологості.
  • Офісних кабінетах та бізнес-центрах. 
  • Магазинах та різних ТЦ.
  • СПА-салонах, інших закладах. 

Високі властивості міцності дозволяють використовувати штукатурку для приміщень з високою прохідністю – автосалони, барбершопи, заклади громадського харчування та інше. Причому вдасться самостійно вибрати колір штукатурки завдяки можливості застосування пігментних паст для подальшого фарбування матеріалу. На вибір доступно понад 30 різних відтінків, а тому штукатурка під бетон може імітувати всілякі види бетону: від найсвітлішого до темнішого.

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш адрес email не будет опубликован.

captcha

Please enter the CAPTCHA text