Здавалося б, тільки вчора зробили вологе прибирання, а сьогодні вже цього не помітно. На підлозі знову з’явилися пил, шерсть домашніх улюбленців, волосся, крихти від їжі, але часу на щоденне прибирання не вистачає?
Придбайте собі електронного помічника, який може щодня прибирати в будинку майже без вашої участі. Усе, що доведеться робити вам — налаштовувати завдання в спеціальній програмі, видаляти сміття з ємності та змінювати брудну воду в баку на чисту.
На відміну від класичного приладу, який легко впорається зі сміттям, що назбиралося на підлозі за тиждень, розумна техніка призначена для щоденного косметичного прибирання. Такий помічник особливо потрібен там, де проживають маленькі діти, собака або кицька, алергіки тощо. Як вибрати роботизований пилосос для дому — читайте далі.
Тип прибирання
Більшість роботів-пилососів виконують тільки сухе прибирання. Завдяки щіткам, які обертаються, вони змітають з підлоги сміття та пил, після чого все зібране надходить до знімного контейнера. Деякі моделі оснащено додатковою силіконовою щіткою, здатною зішкрібати бруд із твердих поверхонь.
Такі пристрої підходять для підлоги, вкритої паркетом, лінолеумом, плиткою, килимовим покриттям. Але у більшості випадків краще зупинитися на комбінованому варіанті, здатному виконувати не тільки сухе, але й вологе прибирання. Повноцінного миття підлоги він не замінить, але цілком зможе підвищити загальний рівень чистоти в приміщенні.
Мийні роботизовані пилососи комплектуються контейнером для води та серветкою. Їх можна використовувати для прибирання вологостійких поверхонь, таких як: ламінат, скло, керамічна плитка, паркетна дошка, лінолеум. Зібравши сміття, такий пристрій одразу ж почне протирати підлогу.
Ємність акумулятора
Цей параметр впливає на час роботи пристрою на одному заряді. Чим більший показник, тим довше робот-пилосос працюватиме без підзарядки. Недорогі пристрої витримують до сорока хвилин. Деякі просунуті моделі працюють у режимі нон-стоп близько двох години.
Розраховуючи час, потрібно брати до уваги не тільки ємність батареї, але й покриття, яке підлягає очищенню. Адже пересуватися килимовим покриттям техніці дещо складніше, ніж слизьким паркетом.
Розмір і форма
На відкритому просторі як круглі, так і квадратні моделі мають однакову ефективність. А от до кутів краще підбираються останні варіанти.
Щодо висоти — компактні пристрої здатні заїжджати під дивани, шафи на ніжках. Висока техніка під ними застрягне. Але в більшому корпусі вміщується більш потужний мотор та об’ємніші контейнери.
Потужність всмоктування
Для видалення пилу з ламінату, лінолеуму достатньо недорогої моделі з показниками 20–22 Вт. Для килимових покриттів, або якщо поруч з вами проживають домашні тварини, в каталозі магазину Алло в Одесі можна вибрати прилад потужністю 30–35 Вт.
Тип керування
Запустити пристрій можна за допомогою кнопки на корпусі, дистанційного пульта. Перебуваючи на роботі, в дорозі це вийде зробити завдяки програмі, встановленій на смартфон.
Читайте еще...
MaJane
Latest posts by MaJane (see all)
- Продажа алюминиевых труб - 19.01.2025
- Как QR-коды помогают брендам улучшить маркетинг - 19.01.2025
- Рулонная упаковка: все, что нужно знать - 14.01.2025