Простий спосіб отримати мікропозику

При виникненні обставин, які обтяжують сімейний бюджет, необов’язково звертатися до банку або близьких людей. Порятунком у такій складній ситуації стане оформлення кредиту в мікрофінансовій організації. Її переваги – швидке нарахування коштів на банківську карту та невисокий відсоток. Знайти установи з найкращими умовами надання позики можна за посиланням https://microcredits.com.ua/ за допомогою сервісу Microcredits.

Простий спосіб отримати мікропозику

Крок до кращого життя

Комунальні платежі, харчування, одяг забирають велику частку доходів. Коли зарплати не вистачає на базові речі, замість банку варто відвідати сайт Microcredits. Його створено з метою інформування потенційних позичальників про варіанти кредитування, які пропонують МФО. Клієнту необхідно виконати кілька кроків:

  1. подивитися в каталозі доступні умови надання коштів у борг;
  2. визначити найкращу пропозицію (можна обрати її самостійно або скористатися фільтром);
  3. натиснути «Оформити» та перейти на сайт кредитора;
  4. заповнити заявку та дочекатися її прийняття.

Небанківські установи не виставляють жорстких вимог для перерахування коштів. Клієнтам старше 18 років потрібно бути громадянином України, надати дані паспорта та ІПН, телефон, номер банківської карти. Короткострокові кредити на 10-20 тис. грн оформляють онлайн без довідки про доходи, поручителя та застави.

На схвалення заявки на видачу кредиту не впливатиме пенсійний вік клієнта, втрата роботи, наявність поганої кредитної історії або взагалі її відсутність. Розгляд звернення займає до 15 хвилин. Потім на телефон приходить СМС з кодом. Після його введення договір вважається підписаним, тому гроші надходять на карту клієнта.

Як переваги користування сервісом?

Сайт дає змогу зв’язатися з надійними мікрокредитними організаціями, щоб клієнти могли підібрати потрібний варіант. Для зручності аналізу на одній сторінці зібрані дані 11 офіційно зареєстрованих МФО, які мають дозвіл НБУ на ведення діяльності. Інформація включає кредитну ставку, розмір позики, строк її повернення, швидкість прийняття заявки. Вона завжди актуальна, оскільки спеціалісти сервісу постійно вносять оновлені дані.

Фільтри на сайті спрощують вибір. Позичальник встановлює суму та термін погашення, а система відбирає організації. Щоденно протягом 24 годин доступні послуги консультантів. Їх задача – допомогти з визначенням кращих умов отримання коштів та надати поради, які знизять ймовірність відмови. Клієнтам рекомендують звертатися мінімум до 3 установ. Понад 5500 клієнтів, які користувалися сервісом Microcredits, отримали підтвердження на оформлення кредиту.

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш адрес email не будет опубликован.

captcha

Please enter the CAPTCHA text