Туреччина для кожного – різноманіття відпочинку

turechchina-dlya-kozhnogo-riznomanittya-vidpochinku

Туреччина одна з найбільш популярних країн, яку обирають для відпочинку та відпустки наші співвітчизники. При цьому кожен знайде собі відпочинок до душі: активний з різноманітними визначними місцями, або тихий релаксуючий біля на пляжі біля моря чи басейну готелю. В любому випадку Ви насолодитесь  турецьким колоритом та гостинністю.

Туреччина що обрати для цікавого відпочинку

Туреччина що обрати

Підібрати оптимальний тур за Вашим смаком, віком та гаманцем та завжди комфортними готелями допоможуть спеціалісті Туристичної компанії «ЄвроТур» Львів, на сайті якої https://evrotur.lviv.ua/krayiny?id=17/ можна обрати не дорогі гарячі тури, або забронювати подорож заздалегідь і зекономити, зберігаючи якість і комфортність відпочинку.

turechchina-dlya-kozhnogo-riznomanittya-vidpochinku

Пляжі

Турецькі пляжі з легкістю можуть задовольнити будь-які Ваші вимоги і мрії. Тепле море, ласкавий пісок незмінно високоякісний сервіс дозволять забуте про все і відпочити душею та тілом на 100%. А якщо Ви прихильник цивілізації та нічних купань, то до Ваших послуг басейни в готелях, дискотеки, бари та кафе.

Сонце,  море, неймовірної краси природа подарують красиву засмагу, а система «все включено» дасть можливість забути про побут, розслабитись, змінити ритм життя і справді відпочивати.

Екскурсії та активний відпочинок

Для тих, хто не може довго лежати на одному місці і потребує активних дій і «їжі для розуму» Туреччина просто рай. Будь-яке місто відкриє якусь сторінку багатовікової історії та запропонує свої цікаві пригоди та визначні місця.

Найпопулярнішими місцями, які обов’язково треба відвідати (можливо і не за одну подорож):

  • Столиця Стамбул.

Це місто пронизане Великою історією. Колись воно було столицею трьох імперій. З тих часів залишилось багато пам’ятників римської, османської та візантійської епох. Старовинні собори, мечеті, палаци та  архітектурні споруди надовго вразять і здивують своєю величчю.

turechchina-dlya-kozhnogo-riznomanittya-vidpochinku

  • Памуккалє.

Особливе місце – «бавовняний замок». Це система білосніжних травертинів із ніжно-голубою водою. Дійсно чарівне видовище.

  • Турецька Венеція (Дал’ян).

Близько відомого курорту Мармарис пролягає система річок та проливів, що створює неповторний рельєф та краєвиди. Тому не дивно, що у туристів дуже популярні розважальні прогулянки по морю. При цьому можна покататись на справжньому піратському кораблі.

  • Екскурсії в сусідні держави.

Із Туреччини можна злітати у сусідній Ізраїль, Кіпр та популярні історичні міста Ефес, Каппадокію та інші.

turechchina-dlya-kozhnogo-riznomanittya-vidpochinku

2 thoughts on “Туреччина для кожного – різноманіття відпочинку

  1. Если раньше в Сочи отдыхал каждый, то сегодня в Турции отдыхал каждый. Неплохая страна, красиво, доступно. Хотелось бы чтобы и у нас туристический бизнес развивали. У нас красот не меньше. Нет инфраструктуры. А если есть то очень дорого. граждане не могут позволить себе отдыхать на родине.

  2. Отечественный туризм все же развивается и есть надежда, что наши красоты тоже можно «упаковать» в красивый и удобный сервис, инфраструктуру и тоже будет не хуже Турции. Главное снизить цены.

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш адрес email не будет опубликован.

captcha

Please enter the CAPTCHA text