Лазерна епіляція ніг – кому підходить, правила, рекомендації

lazerna-epilyatsiya-nig-komu-pidhodit-pravila-rekomendatsiyi

Найпопулярнішим питанням в інтернеті залишається «як позбавитись небажаного волосся назавжди». І якщо Вам набридло вести боротьбу з волоссям на ногах і боятись, що щось не помітили – кращий спосіб залишити все в минулому – це лазерна епіляція ніг. Що треба знати про цю процедуру всім ми дізнались у спеціалістів.

Топ-7 фактів про лазерну епіляцію ніг

Як це працює?

Щоб волосся покинула нашу шкіру назавжди треба зруйнувати саме фолікули волосся. З цим може справитись лазер. «Золотий стандарт» лазера, що застосовується для видалення волосся – це діодний лазер. На відміну від олександритового він безпечний, універсальний, глибоко проникає крізь шкіру и руйнує фолікул волосся.

Кому підходить?

Сучасний діодний лазер відрізняється від своїх попередників тим, що його можна застосовувати для всіх типів шкіри, будь-якого кольору і жорсткості волосся (світле, темне, м’яке, жорстке). Тому сьогодні лазерна епіляція ніг підходить будь-кому. Єдиною різницею стане кількість процедур, яку необхідно буде відвідати для повного позбавлення волосся.

lazerna-epilyatsiya-nig-komu-pidhodit-pravila-rekomendatsiyi

Скільки процедур треба?

Коли лазер діє на волосся, руйнуючи фолікули, то вони більше не виростають. Однак, те волосся, що на момент проходження процедури «спало», його луковиці залишаються цілими. Отже через кілька днів волосся починає знов рости. Саме для цього необхідно проводити декілька процедур. В середньому вийде 4-6 сеансів. Все індивідуально. Другий сеанс відбувається через 1 місяць після першої процедури, третій через 1,5 місяці від попередньої процедури, інші через 2 місяці.

Безпечність процедури

Якщо дотримуватись вимог та рекомендацій, то процедура безпечна і не спричинить жодних побічних дій. Робити епіляцію можна з 18 років. Протипоказання лише два: вагітність та онкологічні захворювання.

Переваги лазерної епіляції

  • Безболісність.
  • Швидкість.
  • Ефективність.
  • Безпечність.

Коли робити?

Нерідко проходити процедуру видалення волосся лазером рекомендують у період, коли активність сонця мінімальна. Влітку можуть виникати гіперпігментація, опіки. Проте сучасні лазерні технології при застосуванні діодного лазеру не визивають таких побічних дій. І його можна застосовувати влітку.

А чи справді назавжди?

Справді. Після проходження курсу можуть з’являтись лише одиничне волосся на ногах, яке можна видалити за відвідання салону один раз на рік.

lazerna-epilyatsiya-nig-komu-pidhodit-pravila-rekomendatsiyi

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш адрес email не будет опубликован.

captcha

Please enter the CAPTCHA text