Який блендер найкращий

Який блендер найкращий

Блендери — дивовижні кухонні прилади, здатні перемелювати та змішувати овочі, фрукти, м’ясо. Кожна модель порадує сучасною функціональністю, унікальними насадками та можливостями. Однак складно визначитися, що саме вибрати та який пристрій буде більш ефективним і зручним.

Як визначитися з покупкою

Можна насамперед орієнтуватися на бренд, бо його популярність говорить про добротність. Проте не завжди є змога замовити електричний блендер дорогої марки. Тому варто зрозуміти, що необхідно від техніки, та які задачі потрібно виконувати обов’язково. Зверніть увагу на такі характеристики та виділіть основне:

 1. Потужність. Що вищий показник, то легше пристрій справляється з твердими або замороженими інгредієнтами.
 2. Насадки та функції. Деякі моделі оснащені млином, вінчиком для збивання різних розмірів. Здатні здійснювати подрібнення, приготування супів тощо.
 3. Матеріал ножів. Зазвичай вони з нержавіючої сталі, довговічні та добре переробляють щільні продукти.
 4. Місткість і форма чаші. Враховуйте масу сировини, що її планується змішувати водночас. Пропонується техніка з великими склянками для сім’ї та маленькими — однієї або двох порцій.
 5. Швидкості та режими. Наявність декількох ступенів роботи допомагає контролювати процес для досягнення потрібної текстури.
 6. Шум. Деякі блендери тихіші, що важливо, коли ви плануєте використовувати їх часто або дома є діти.
 7. Зручність чищення та зберігання. Легкість миття частин пристрою в посудомийній машині стане перевагою для будь-якої господині.
 8. Безпека. Блокування від випадкового ввімкнення, міцна стійка основа та інше запобігають нещасним випадкам.

Image

Вивчення цих характеристик дозволить підібрати модель, що найбільше підійде для ваших потреб на кухні та улюблених страв.

Найкращий блендер

Думки однозначно розділяться.

Немає універсального приладу, що відповідає запитам абсолютно всіх. Однак варто звернути увагу на популярні варіанти. Скоріше за все, вони досить ефективні, тому були вибрані багатьма споживачами:

 1. Bosch MSM14200. Функція пульсації, 4 режими, 2 швидкості. Легке очищення завдяки знімним деталям.
 2. Tefal HB533138. Різак з 4 лезами, 20 швидкостей. Ручний пульт управління. Оцинкований привід для довговічності та надійності.
 3. Braun MQ 3135 WH Sauce. Технологія SmartSpeed для регулювання роботи за допомогою однієї кнопки. Багатофункціональність — збивання, пюре, нарізка.
 4. Tefal HB653838. Потужність — 1000 Вт, 20 виробничих швидкостей. Розробка ActivFlow для оптимального циркуляційного потоку продуктів. Насадка Tripl’Ax Pro з потрійним ножем, турборежим.
 5. Bosch MS6CA4150. Потужність — 800 Вт, 12 швидкостей, опція пульсації. Знімні деталі можуть бути поміщені в посудомийну машину для зручного очищення.

 

Важливо зазначити, що популярність блендерів також залежить від регіону та вподобань. Перш ніж вибрати конкретну модель, враховуйте бюджет і почитайте відгуки про вподобаний пристрій.

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш адрес email не будет опубликован.

captcha

Please enter the CAPTCHA text