Програвач вінілових пластинок

Здавалося б, вінілові платівки давно пішли в минуле. Однак ви все частіше чуєте про них. Так, це правда. Вінілові платівки повертаються в моду. А для цього вам потрібен програвач вінілових платівок. Їхня сучасна форма задовольнить як любителя, так і меломана. Це пристрої, які служитимуть нам довгі роки, тому варто інвестувати в обладнання хорошої якості. Що це за вид?

Якщо ви не надто знайомі з цим і не знаєте, який програвач вінілових платівок вибрати, не хвилюйтеся! Ми допоможемо вам! Ознайомтеся з нашим посібником сьогодні. Ви знайдете багато цікавої інформації та корисних порад. Залишайтеся з нами, ми бажаємо вам приємного читання!

Що таке програвач вінілових платівок?

Програвач вінілових платівок інакше називають вертушкою. Нині це сучасне обладнання, частково електронне, ніж воно було за часів наших батьків, бабусь і дідусів. Для відтворення музики нам не обов’язково використовувати лише компакт-диски чи Інтернет. Зараз у нас більше можливостей використовувати вінілові платівки. Це велика платівка з нерівними канавками, по яких ковзає голка. Це змушує пластинку злегка вібрувати, і фонокартридж перетворює це на електричний сигнал, тобто звук у вигляді музики.

Програвач вінілових платівок — це не просто обладнання, яке відтворює лише музику. Тут панує особлива атмосфера. Ми можемо відчути себе як у старі добрі часи. Звук від програвачів звучить дещо інакше. Це справжній рай для любителів музики, і кожен закохається в їхній новий вигляд, наприклад ось тут playvinyl.com.ua/ru.

Програвач вінілових пластинок

Який програвач вінілових платівок вибрати і купити?

Купуючи програвач вінілових платівок, ми повинні подумати про те, чого ми хочемо. Нині існує безліч різних моделей, тому у нас дуже великий вибір. Ми повинні ретельно перевірити найнеобхідніші елементи обладнання, такі як:

  • основа,
  • тип картриджа,
  • їздити,
  • зріз голки,
  • роз’єми і можливості підключення,
  • метод роботи.

Основа програвача вінілових платівок

Хороший програвач вінілових платівок має міцну основу, щоб гасити вібрації. В іншому разі можливе спотворення звуку. Рекомендується використовувати дерев’яні основи, оскільки вони найкраще гасять шум. Крім того, вони мають дуже гарний вигляд у будь-якому інтер’єрі та елегантні.

Тип картриджа в програвачі вінілових платівок

Фонокартридж у програвачі вінілових платівок має бути дуже хорошої якості, оскільки саме від нього залежить правильність зчитування звуку. Зазвичай зустрічаються ММ-картриджі, котушка яких залишається нерухомою. Магніт, з іншого боку, розміщується на хиткому кантильовері, що коливається. Це один із найдешевших типів. Існує також картридж MC, магніт якого залишається нерухомим. Замість цього котушка переміщається. Це, безумовно, дорожчий варіант і вимагає хорошого підсилювача.

Диск у програвачі вінілових платівок

Найпоширенішим приводом у програвачах вінілових платівок є ремінний привід. Тут обертання двигуна передається на пластину через ремінь. Однак він потребує дуже гарного догляду і частої заміни, бо швидко зношується. А це призводить до погіршення якості звуку.

Існує також прямий привід. Він надійний, оскільки пластина сплавлена з віссю двигуна. Таким чином, ми можемо легко розігнати тарілку і змінити її швидкість. Це більш безвідмовний продукт. У цьому випадку просто варто вибрати якісний, міцний матеріал.

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш адрес email не будет опубликован.

captcha

Please enter the CAPTCHA text