Грунтові і артезіанські води

Хочете, щоб у вас вдома була завжди чиста вода? Тоді необхідно робити водозабірну свердловину. Якщо вода необхідна для технічних цілей, то можна обійтися простим колодязем, куди вода потрапляє з вод які знаходяться в грунті.

Грунтові і артезіанські води  У чому перевага артезіанської води?

Артезіанська вода-це рідина, що знаходиться під землею, між водотривких шарів. Часто в межах геологічних структур накопичується значна кількість вологи, яка утворює артезіанські басейни. Артезіанська вода відноситься до корисних копалин. Зазвичай вона залягає на глибині як мінімум 100 метрів під землею. У багатьох випадках глибина підземних джерел досягає 1 кілометра. Артезіанські води з’явилися кілька тисяч років тому внаслідок руху земної кори.  Тому якщо бажаєте замовити чисту артезіанську воду, переходьте за посиланням akvamall.lviv.ua.

 • Корисна для здоров’я, оскільки містить необхідні солі і хімічні речовини.
 • У ній мало сторонніх домішок. Великі обсяги спожитої води не принесуть шкоди здоров’ю.
 • Хороша на смак, не вимагає додаткового очищення і перевірки на наявність хвороботворних бактерій.
 • Її запросто отримати без застосування насоса. Вода зі свердловини фонтанує під невеликим тиском.
 • Можна застосовувати для фермерського господарства без шкоди для зовнішнього середовища.

Погані сторони артезіанської води

 • У складі часто зустрічається перевищення рівня солей. У багатьох випадках необхідно згладжувати або знезалізнювати воду, щоб не допустити появу накипу і опадів на металевих приладах.
 • Висока ціна експлуатації, можливі витрати на очисну систему рідини.

Чим артезіанські води відрізняються від грунтових?

 • Підземні води залягають на меншій глибині, тому їх легше отримати (досить вирити маленьку яму). Артезіанська вода залягає на великих глибинах – я для її отримання знадобиться особливе обладнання.
 • Артезіанська вода завжди прісна, чиста і готова для споживання. Підземні води часто брудні і солоні.
 • Артезіанська вода б’є ключем, а підземні води з великої глибини необхідно піднімати насосом.
 • Артезіанські води не можуть бути забруднені від людської життєдіяльності, а будь-який витік хімії з поверхні землі тут же відобразиться на якості підземної води.

Робимо висновок-артезіанська вода-корисна і нешкідлива для організму. У ній немає бактерій і небезпечних мікроорганізмів. Однак у багатьох випадках її необхідно чистити, щоб деякі елементи хімії не накопичувалися в організмі. Підземні води краще підійдуть для дач і сіл. Подібну воду легше отримати, але не завжди вона буває відмінної якості. Найбільше така рідина підійде для поливання рослин і технічних потреб, рідше для прийому в якості їжі.

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш адрес email не будет опубликован.

captcha

Please enter the CAPTCHA text